Országház

Szövetségünket a kormánypárti többség nem engedte felszólalni a vitában.

Kövér László

Gyermekjogi szervezetek és szakértők reagálása Kövér László nyilatkozatára

Kövér László

Sajtóhírek szerint Kövér László egy zuglói fórumán sértő, tudatlan és családellenes kijelentéseket tett.

Színes Szerda a MOA Magán Általános Iskolában

Több mint 150 oktatási intézmény csatlakozott a Szövetségünk kezdeményezésére létrejött Sokszínűség Oktatási Munkacsoport kampányához.

Iskolai Sokszínűség Hete

Több mint száz iskola jelentkezett már az Iskolai Sokszínűség Hetére (2019. április 8-12.). Állami, egyházi és alapítványi iskolákból, Budapestről, vidéki városokból és kistelepülésekről is jelentkeztek a Sokszínűség Oktatási Munkacsoport (SOM) programjára pedagógusok, iskolapszichológusok, családsegítő és iskolai szociális munkás szakemberek.

ii-lmbtqi-forum-2018

2017-ben rendezett I. LMBTQI Fórum utáni nagy érdeklődésre való tekintettel, a Magyar LMBT Szövetség idén is megszervezte a magyarországi LMBTQI szervezetek, informális csoportok és az LMBTQI embereket megcélzó szolgáltatások országos találkozóját.